Ledelse og ansatte

 

Rektor

Evelyn Angel Veglo                                

Evelyn Angell Veglo

evelyn.veglo@ude.oslo.kommune.no

 

  

 

Assisterende rektor

Roger Kanhaphom Eglum

roger.eglum@ude.oslo.kommune.no

 

  

Inspektør

 

Kathrine Berg

kathrine.berg@ude.oslo.kommune.no

 

  

Sosialpedagogisk rådgiver

 Frøydis Ravlo

Frøydis Ravlo

froydis.ravlo@ude.oslo.kommune.no

  

Rådgiver

Mette Eckhoff

Mette Eckhoff

mette.eckhoff@ude.oslo.kommune.no

  

 

Kontoret

Anne Grete Foss Rundberget

Anne Mette Steensrud Jensen

 

Vaktmester

Øyvind Holdø

 

 

Pedagogisk personale skoleåret 2016/2017


Kontaktlærere på 8.trinn

 

Kringstad,Hallvard 

hallvard.kringstad@osloskolen.no  8A og 8B

Tyrholm, Morten L. 

morten.tyrholm@osloskolen.no 8A og 8B

Van Der Eynden, Oda Lohne 

oda.eynden@osloskolen.no 8A og 8B

 

Helgerud, Inger Marie 

inger.helgerud@osloskolen.no 8C og 8D

Rue, Ingebjørg

ingebjorg.rue@osloskolen.no 8C og 8D

Selfors, Martin Arntzen

martin.selfors@osloskolen.no 8C og 8D

 

Aabø, Geir

geir.aabo@osloskolen.no 8E

Bruserud, Gerd Hoffmann

gerd.bruserud@osloskolen.no 8E

 

Karlsson, Mari Aakre

mari.karlsson@osloskolen.no 8F

Chamberlain, John Howard

john.chamberlain@osloskolen.no 8F

 

Dybvik, Lena Jaabæk 

lena.dybvik@osloskolen.no 8G

James-Eide, Brita 

brita.james-eide@osloskolen.no 8G

 

Kontaktlærere på 9.trinn

 

Falch, Helen Camilla 

helen.falch@osloskolen.no 9A

Kanhaphom Eglum, Roger

roger.eglum@ude.oslo.kommune.no 9A

Birkeland, Esben

esben.birkeland@osloskolen.no 9A

 

Dromnes, Berit Larsdotter 

berit.dromnes@osloskolen.no 9B

Kvakestad, Trond Arne 

trond.kvakestad@osloskolen.no 9B

 

Bergvall, Helen

helen.bergvall@osloskolen.no 9C

Utstrand, Morten 

morten.utstrand@osloskolen.no 9C og 9D

Gulestøl, Helle Kristin 

helle.gulestol@osloskolen.no 9D

 

Hylin, Louise 

louise.hylin@osloskolen.no 9E 

Breder, Ann-Berit Aarnes 

ann-berit.breder@osloskolen.no 9E

 

Valø, Per-Edvard

per-edvard.valo@osloskolen.no 9F

Fauli, Eivind 

eivind.fauli@osloskolen.no 9F

 

 

Kontaktlærere på 10.trinn

 

Oksrød, Anne 

anne.oksrod@osloskolen.no 10A og 10B

Sandvold, Kristoffer 

kristoffer.sandvold@osloskolen.no 10A

Lunde, Birgit Synnøve 

birgit.lunde@osloskolen.no 10B



Olavessen, Silje

silje.olavessen@osloskolen.no 10C

Buset, Steinar 

steinar.buset@osloskolen.no 10C

 

Brun, Elisabet 

elisabet.brun@osloskolen.no 10D

Steenbuch, Karen Agnethe 

karen.steenbuch@osloskolen.no 10D


Beck, Jonas 

jonas.beck@osloskolen.no 10E

Sætren, Erlend Nicolai

erlend.satren@osloskolen.no 10E


Johansen, Torkild 

torkild.johansen@osloskolen.no 10F

Midtli, Elisabet 

elisabet.midtli@osloskolen.no 10F

 

Hoddevik, Kristine 

kristine.hoddevik@osloskolen.no 10G (permisjon)

Solgaard, Morten Høglund

morten.solgaard@osloskolen.no 10G

 

 

Faglærere

Gotteberg, Hanne 

hanne.gotteberg@osloskolen.no  

Verpe, Lene Wessel 

lene.verpe@osloskolen.no (Permisjon)

Cook, Siv Anita Werner 

siv.cook@osloskolen.no

Jansen, Erlend Ording 

erlend.jansen@osloskolen.no

Ruud, Siw Aina Monsrud 

siw.ruud@osloskolen.no

Teigen, Harald 

harald.teigen@osloskolen.no

Pfeffer, Annette

annette.pfeffer@osloskolen.no

Langeland, Øystein Foss

oystein.langeland@osloskolen.no

Alarcon Reyes, Cecilia

cecilia.reyes@osloskolen.no

 

 

Ansatte i H-klassen

 

Aloy, Inger-Marie

inger-marie.aloy@osloskolen.no 

Foss, Elisabeth

elisabeth.foss@osloskolen.no

Platou, Carl Alexander 

carl.platou@osloskolen.no

Solberg, Audun 

audun.solberg@osloskolen.no

Strand, Synnøve 

synnove.strand@osloskolen.no

Strømmen, Kari 

kari.strommen@osloskolen.no

 

Daniela Georges

Hanna Maria Victoria Hâger

Bjørn Larsson

Helje Beil