Pedagogisk personale

Kontaktlærere på 8. trinn

8A        Jenny Syrrist / Bente SamsonstuenAndreas Fagerheim

8B        Jenny Syrrist / Bente SamsonstuenAndreas Fagerheim 

8C        Anne Oksrød / Mari GisnåsHallvard Kringstad

8D        Anne Oksrød / Mari GisnåsHallvard Kringstad

8E         Elisabet Brun / Helen Furu / Esben Birkeland

8F         Elisabet Brun / Helen Furu / Esben Birkeland

8G        Lise Bakkebø / Morten Utstrand / Audun Bakkevoll

8I         Lise Bakkebø / Morten Utstrand / Audun Bakkevoll

8J         Birgit Synnøve Lunde / Jonas Beck

 

Kontaktlærere på 9. trinn

9A      Mari Karlsson  / Eirik Kaafjord

9B      Marie Elise Krag / Stefan Skrzypek Hauge

9C      Geir Aabø /  Ester Netland Simonsen / Aksel Nes Mygland  

9D      Geir Aabø /  Ester Netland Simonsen / Aksel Nes Mygland  

9E      Benedikte Hallmo / Trond Arne Kvakestad

9F      Lena Dybvik /   Jon Fusdahl

9G     Martin Selfors / Jenny Kvamme Aurlien

 

Kontaktlærere på 10. trinn

10A       Helle Gulestøl / Caroline Sønsteby 

10B       Mari Haugen Morten Solgaard  

10C       Per-Edvard Valø / Kristoffer Tidemand-Andersen Sandvold

10D       Kjersti Bryhn / Kristoffer Tidemand-Andersen Sandvold

10E       Ingebjørg Rue / Jan Ove Storesund /Morten Tyrholm 

10F        Ingebjørg Rue / Jan Ove Storesund /Morten Tyrholm 

10G       Sunniva de LangeMaja Røkenes MyrenTorkild Johansen

10I        Sunniva de Lange / Maja Røkenes MyrenTorkild Johansen

 

Faglærere

 Siv Anita Cook

 John Chamberlain

 Eivind Thoresen Moer

 Siw Aina Ruud

 Annette Pfeffer

 Mia Torgrimsen

 Björn Fröhlich

 Sandra Bratli

 Kathrine Lied Johansen

 Bjørnar Urang Funderud

 Diona Sadiku

 Heidi Elizabeth Hustad Bolle

 Helene Chambe-Eng

 Helen Bergvall

 Joses Manuel Molina Cubero

 Sandra Teruel Fernandez

 

Ansatte i H-klassen

Avdelingsleder

Inger-Marie Aloy

Kontaklærere i H-klassen

Inger Marie Aloy

Elisabeth Foss

Iveta Lovasova 

Audun Solberg

Carl Alexander Platou

Kari Strømmen

Hanna Olimstad Häger